Helista

+372 5628 5372

Saada kiri

info@puiduvennad.ee

Solar Ralf 28m2

Auto varjualune Solar Ralf 28m2

Solar Ralf 28m2 auto varjualuse konstruksioon on valmistatud liimpuidust, kõik muu kasutatav puitmaterjal aga hoolikalt valitud põhjamaisest kuusest, et tagada parim kvaliteet ja kauakestev tulemus.

Kasutame päikesepaneele, mis on valmistatud Põhjaeuroopa päikeseenergia turuliidri Solitek poolt. Need kaks-ühes katusemoodulid on toodetud hoolikalt valitud ja kõrgkvaliteetsetest materjalidest. Tulemuseks on äärmiselt kindel, kauakestev, kergekaaluline ja väga stiilne klaas – kaasist päikesemoodulitest katus. Päikesepaneelid koosnevad kahest 3 mm paksusest karastatud klaasist, mille vahele on lamineeritud kõrge kvaliteediga fotogalvaanilised elemendid, seda klaasist päikesepaneeli ümbritseb spetsiaalne Šveitsis toodetud alumiiniumraam, mille abil paneele üksteisega ühendades moodustub katus. Moodulid ühendatakse 100% ilmastikukindlaks katusematerjaliks, mis peab vastu nii tormile, lume raskusele, kui ka rahele. Tegemist on „Bifacial“ ehk nn kahepoolsete päikesepaneelidega, kus ka paneelide alumine külg toodab maapinnalt tagasi peegeldunud valgusest täiendavalt elektrienergiat 5-20%. Päikesepaneelidele antakse tootjapoolne garantii 30 aastaks ja eeldatavaks elueaks 50 aastat.

Katuse pealmise pinna 15 paneeli võimsus on 5,55 kW, mis võimaldab aastas toota ligikaudselt 5554 kWh.

Omaenese katusel toodetud päikeseenergia on palju odavam tavalise elektrivõrgu hindadest. Mida rohkem katus elektrit toodab, seda vähem tuleb osta elektrit võrgust. Tänu igakuisele raha kokkuhoiule elektri eest maksab päikesekatuse auto varjualune tehtud investeeringu tagasi ning hoiab sinu auto ilmastiku eest kaitstuna.

14500€

Transport ja paigaldus – küsi pakkumist! 

Soodushind: 11900€

Laius

552 cm

Sügavus

510 cm

Kõrgus

306.8cm

Pindala

28 m2

Kandvad talad

Liimput

Sissepääsu laius

518 cm

Sissepääsu kõrgus

218.4 cm

Katuse materjal

Solitek päikesepaneelid

Katuse kaldenurk

10

Vali endale meeldiv katuse värv!

Juurde on võimalik tellida

  • Inverter
  • Elektriauto laadija
  • Elektritööd ja dokumentatsioon
  • Kogu puitmaterjali värvimist sobiva tooniga
  • Külg- ja tagaseinad

Otsaseina moodul

Külgseina moodul

Solar Ralf 28m2 mõõtmed

Meie tooteid iseloomustab

Küsi meilt parimat pakkumist!